Hej!!!
Dziś powiemy sobie o "Akita",to pies o puszystych włosach i o słodziutkim pyszczku :)
Akita pochodzi z Japonii,czyli tam narodziła się rasa akita,te psy są nie zbyt łatwe do pielęgnacji,a życie w mieście przeżywają średnio czyli nie czują się tam bezpiecznie i komfortowo >.<
Ich rozmiar jest duży są jak owczarki,a jeśli chodzi o czas spaceru to dajmy na to to będzie gdzieś 10-15 min. :D
Uważam,że rasa akita nada się dla osób o dobrej kondycji oraz osobie która lubi długie spacery. :3
Ja się wami żegnam i widzimy się w następnym wpisie o pieskach.Paaaaa :3
