Hej!!!
Dziś powiemy sobie o "Akita",to pies o puszystych włosach i o słodziutkim pyszczku :)
Akita pochodzi z Japonii,czyli tam narodziła się rasa akita,te psy są nie zbyt łatwe do pielęgnacji,a życie w mieście przeżywają średnio czyli nie czują się tam bezpiecznie i komfortowo >.<
Ich rozmiar jest duży są jak owczarki,a jeśli chodzi o czas spaceru to dajmy na to to będzie gdzieś 10-15 min. :D
Uważam,że rasa akita nada się dla osób o dobrej kondycji oraz osobie która lubi długie spacery. :3
Ja się wami żegnam i widzimy się w następnym wpisie o pieskach.Paaaaa :3
Życie wśród psów
piątek, 1 lutego 2013
środa, 30 stycznia 2013
Hej!!!!!
Porozmawiamy o "Retriver z nowej szkocji",to piesek stworzony dla rowerzystów,biegaczy i kolaży :P
Jest on dużym pieskiem,by był zdrowy i pełny sił radzę wam wyprowadzać regularnie i długo,Retrivery z nowej szkocji są trudne w pielęgnacji ,nie tak bardzo,ale są :)
Ich rasa narodziła się w Kanadzie,ja to nazywam miasto wędrującej trawy :P
Retriver z nowej szkocji nie za dobrze znosi życie w mieście,znaczy może żyć w mieście,ale nie będzie mu komfortowo,jak na przykład w wiosce czy w wielkim domu z dala od miasta :3
Moim zdaniem Retrivery z nowej szkocji są śliczne,miękkie,przytulne,groźne,szybkie,żywiołowe,zabawowe,a przede wszystkim małe Retrivery z nowej szkocji,one są po prostu tak śliczne i tak słodkie,że można by je schrupać :3
No i to na tyle o Retriverach z nowej szkocji,mam nadzieję,że wam się podobało i czekajcie na więcej,a ja w zamian będę czekać na lajki i komentarze.Paaaaa :D
Porozmawiamy o "Retriver z nowej szkocji",to piesek stworzony dla rowerzystów,biegaczy i kolaży :P
Jest on dużym pieskiem,by był zdrowy i pełny sił radzę wam wyprowadzać regularnie i długo,Retrivery z nowej szkocji są trudne w pielęgnacji ,nie tak bardzo,ale są :)
Ich rasa narodziła się w Kanadzie,ja to nazywam miasto wędrującej trawy :P
Retriver z nowej szkocji nie za dobrze znosi życie w mieście,znaczy może żyć w mieście,ale nie będzie mu komfortowo,jak na przykład w wiosce czy w wielkim domu z dala od miasta :3
Moim zdaniem Retrivery z nowej szkocji są śliczne,miękkie,przytulne,groźne,szybkie,żywiołowe,zabawowe,a przede wszystkim małe Retrivery z nowej szkocji,one są po prostu tak śliczne i tak słodkie,że można by je schrupać :3
No i to na tyle o Retriverach z nowej szkocji,mam nadzieję,że wam się podobało i czekajcie na więcej,a ja w zamian będę czekać na lajki i komentarze.Paaaaa :D
Hej!!!
Porozmawiamy dziś o "Huskym",to nie mały i nie duży,pies na ogół mieszka na Antarktydzie :3
W naszym kraju husky to mało widziany piesek,z powodu tego,że mało go jest do kupieniai są zazwyczaj bardzo drogie :(
Husky wykorzystuje się najczęściej do zaprzęgów,ale husky nadaje się również do wielorodzinnego domu,ponieważ gdy się je tresuję od małego huskyego to można je wyszkolić na dobrych przyjaciół rodziny :3 Tak już nie na temat husky,jak byście chcieli zadawać mi jakieś pytania to zapraszam na link podany obok
( http://ask.fm/MisiaakPL ).
Ja się z wami,żegnam i widzimy się w następnym wpisie o pieskach.Paaaa :3
Porozmawiamy dziś o "Huskym",to nie mały i nie duży,pies na ogół mieszka na Antarktydzie :3
W naszym kraju husky to mało widziany piesek,z powodu tego,że mało go jest do kupieniai są zazwyczaj bardzo drogie :(
Husky wykorzystuje się najczęściej do zaprzęgów,ale husky nadaje się również do wielorodzinnego domu,ponieważ gdy się je tresuję od małego huskyego to można je wyszkolić na dobrych przyjaciół rodziny :3 Tak już nie na temat husky,jak byście chcieli zadawać mi jakieś pytania to zapraszam na link podany obok
( http://ask.fm/MisiaakPL ).
Ja się z wami,żegnam i widzimy się w następnym wpisie o pieskach.Paaaa :3
wtorek, 29 stycznia 2013
Hej!!!!
Dziś rozmowa na temat "Sussex spanieli",są to pieski o średniej długości masy ciała,świetnie nadają się do domów,bloków i mogą być w domu razem z małymi dziećmi,gdy taki sussex spaniel mieszka w mieście to bardzo dobrze znosi takie otoczenie :)
Sussex spaniele pochodzą z Wielkiej Brytani,czyli w dłuższej wersji ich rasa narodziła się w Wielkiej Brytani :D Jeżeli chodzi o spacery to sussex spaniel niema tak zwanego limitu przebywania lub wychodzenia na spacery,czyli nie trzeba z nim długo,ale ja wam radzę przebywać z nim około 5-10min. ;)
Ja tak ogólnie to miałam sussex spaniela,ale trafił mi się nie grzeczny (egzemplarz),gryz dywan,poraził się prądem gdy wlazł pod biurko,pogryzł kable i ogólnie to był okropnie nie grzeczny więc go oddaliśmy dla cioci.
No i to na tyle sussex spanielach,ja się z wami żegnam i widzimy się w następnym wpisie czyli poście.Paaa :3
Dziś rozmowa na temat "Sussex spanieli",są to pieski o średniej długości masy ciała,świetnie nadają się do domów,bloków i mogą być w domu razem z małymi dziećmi,gdy taki sussex spaniel mieszka w mieście to bardzo dobrze znosi takie otoczenie :)
Sussex spaniele pochodzą z Wielkiej Brytani,czyli w dłuższej wersji ich rasa narodziła się w Wielkiej Brytani :D Jeżeli chodzi o spacery to sussex spaniel niema tak zwanego limitu przebywania lub wychodzenia na spacery,czyli nie trzeba z nim długo,ale ja wam radzę przebywać z nim około 5-10min. ;)
Ja tak ogólnie to miałam sussex spaniela,ale trafił mi się nie grzeczny (egzemplarz),gryz dywan,poraził się prądem gdy wlazł pod biurko,pogryzł kable i ogólnie to był okropnie nie grzeczny więc go oddaliśmy dla cioci.
No i to na tyle sussex spanielach,ja się z wami żegnam i widzimy się w następnym wpisie czyli poście.Paaa :3
Hej!!!!
porozmawiamy sobie o "Owczarku szkockim długowłosym",jest to dużej wielkości pies stróżujący :)
Owczarki szkockie nie nadają się do trzymania w bloku lub ciasnym mieszkaniu,one potrzebują dużo ruchu i ogromnego podwórka,nie są pieskami kanapowymi są stróżami ;)
Dla mnie owczarki szkockie są śliczne ale gdy taki owczarek nie jest twój a na przykład jakiegoś sąsiada to radze wam nie podchodzić,a wiecie czemu?Ponieważ jest on wyszkolony na obronę domu czyli może was ugryźć i to mocno,więc taka rada na przyszłość w formie wiersz:Gdy chcesz se pogłaskać owczarka to miej się na baczności,owczarek nie lalka :)
No więc mam nadzieję,że wierszyk fajny może będzie takich więcej,ja się postaram,a wy lajkujcie.Paaa :3
porozmawiamy sobie o "Owczarku szkockim długowłosym",jest to dużej wielkości pies stróżujący :)
Owczarki szkockie nie nadają się do trzymania w bloku lub ciasnym mieszkaniu,one potrzebują dużo ruchu i ogromnego podwórka,nie są pieskami kanapowymi są stróżami ;)
Dla mnie owczarki szkockie są śliczne ale gdy taki owczarek nie jest twój a na przykład jakiegoś sąsiada to radze wam nie podchodzić,a wiecie czemu?Ponieważ jest on wyszkolony na obronę domu czyli może was ugryźć i to mocno,więc taka rada na przyszłość w formie wiersz:Gdy chcesz se pogłaskać owczarka to miej się na baczności,owczarek nie lalka :)
No więc mam nadzieję,że wierszyk fajny może będzie takich więcej,ja się postaram,a wy lajkujcie.Paaa :3
Hej!!!!
Dziś pomówimy o "pudelkach",s,ą to miniaturowe pieski o puszystych włosach :)
Pudelki w tych czasach są noszone w torbach,mają kokardki,ubranka,butki i inne duperelki lub ozdoby :P
We Francji pudelki są strasznie modne każda kobieta lub dziecko we Francji chciało by mieć takiego pudelka,a w naszym kraju pudelki nie są aż tak modne i lubiane jak we Francji ;)
Francja + pudel = sława i czerwony dywan tak ja to nazywam,w końcu większość gwiazd we Francji ma wypięknionego pudelka :D
Szczerzę mówiąc to ja lubię pudelki,ale nie tak bardzo jak yorki ;D
No i to na tyle o pudelkach,ja się z wami żegnam i do następnego wpisu o pieskach.Ciauuuuu :3
Dziś pomówimy o "pudelkach",s,ą to miniaturowe pieski o puszystych włosach :)
Pudelki w tych czasach są noszone w torbach,mają kokardki,ubranka,butki i inne duperelki lub ozdoby :P
We Francji pudelki są strasznie modne każda kobieta lub dziecko we Francji chciało by mieć takiego pudelka,a w naszym kraju pudelki nie są aż tak modne i lubiane jak we Francji ;)
Francja + pudel = sława i czerwony dywan tak ja to nazywam,w końcu większość gwiazd we Francji ma wypięknionego pudelka :D
Szczerzę mówiąc to ja lubię pudelki,ale nie tak bardzo jak yorki ;D
No i to na tyle o pudelkach,ja się z wami żegnam i do następnego wpisu o pieskach.Ciauuuuu :3
Hej!!!!
Dziś porozmawiamy o "Shih tzu",wierzcie mi lub nie,ale shih tzu (wymawia się:szit su) ;)
Shih tzu jest moją 4 ulubioną rasą pieska,shih tzu jest to małej wysokości i szerokości piesek który nada się prawie dla każdego ;)
Shih tzu jest w tych czasach wykorzystywany do siedzenia w domu,pilnowania i do dotrzymania towarzystwa dla starszych osób lub i dla małego dziecka czy dorosłych :P
Lubię shih tzu jak dla mnie ta rasa nadaje się dla każdego nawet dla rodzin z 3 małych dzieci :P
No i to na tyle to był na serio krótki wpis no,ale cóż tak wyszło ;D
To ja się z wami żegnam.Paaaa :3
Dziś porozmawiamy o "Shih tzu",wierzcie mi lub nie,ale shih tzu (wymawia się:szit su) ;)
Shih tzu jest moją 4 ulubioną rasą pieska,shih tzu jest to małej wysokości i szerokości piesek który nada się prawie dla każdego ;)
Shih tzu jest w tych czasach wykorzystywany do siedzenia w domu,pilnowania i do dotrzymania towarzystwa dla starszych osób lub i dla małego dziecka czy dorosłych :P
Lubię shih tzu jak dla mnie ta rasa nadaje się dla każdego nawet dla rodzin z 3 małych dzieci :P
No i to na tyle to był na serio krótki wpis no,ale cóż tak wyszło ;D
To ja się z wami żegnam.Paaaa :3
Subskrybuj:
Posty (Atom)






