Hej!!!!
porozmawiamy sobie o "Owczarku szkockim długowłosym",jest to dużej wielkości pies stróżujący :)
Owczarki szkockie nie nadają się do trzymania w bloku lub ciasnym mieszkaniu,one potrzebują dużo ruchu i ogromnego podwórka,nie są pieskami kanapowymi są stróżami ;)
Dla mnie owczarki szkockie są śliczne ale gdy taki owczarek nie jest twój a na przykład jakiegoś sąsiada to radze wam nie podchodzić,a wiecie czemu?Ponieważ jest on wyszkolony na obronę domu czyli może was ugryźć i to mocno,więc taka rada na przyszłość w formie wiersz:Gdy chcesz se pogłaskać owczarka to miej się na baczności,owczarek nie lalka :)
No więc mam nadzieję,że wierszyk fajny może będzie takich więcej,ja się postaram,a wy lajkujcie.Paaa :3

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz