wtorek, 29 stycznia 2013

Hej!!!!
Dziś pomówimy o "pudelkach",s,ą to miniaturowe pieski o puszystych włosach :)
Pudelki w tych czasach są noszone w torbach,mają kokardki,ubranka,butki i inne duperelki lub ozdoby :P
We Francji pudelki są strasznie modne każda kobieta lub dziecko we Francji chciało by mieć takiego pudelka,a w naszym kraju pudelki nie są aż tak modne i lubiane jak we Francji ;)
Francja + pudel = sława i czerwony dywan tak ja to nazywam,w końcu większość gwiazd we Francji ma wypięknionego pudelka :D
Szczerzę mówiąc to ja lubię pudelki,ale nie tak bardzo jak yorki ;D
No i to na tyle o pudelkach,ja się z wami żegnam i do następnego wpisu o pieskach.Ciauuuuu :3



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz