Hej!!!!!
Porozmawiamy o "Retriver z nowej szkocji",to piesek stworzony dla rowerzystów,biegaczy i kolaży :P
Jest on dużym pieskiem,by był zdrowy i pełny sił radzę wam wyprowadzać regularnie i długo,Retrivery z nowej szkocji są trudne w pielęgnacji ,nie tak bardzo,ale są :)
Ich rasa narodziła się w Kanadzie,ja to nazywam miasto wędrującej trawy :P
Retriver z nowej szkocji nie za dobrze znosi życie w mieście,znaczy może żyć w mieście,ale nie będzie mu komfortowo,jak na przykład w wiosce czy w wielkim domu z dala od miasta :3
Moim zdaniem Retrivery z nowej szkocji są śliczne,miękkie,przytulne,groźne,szybkie,żywiołowe,zabawowe,a przede wszystkim małe Retrivery z nowej szkocji,one są po prostu tak śliczne i tak słodkie,że można by je schrupać :3
No i to na tyle o Retriverach z nowej szkocji,mam nadzieję,że wam się podobało i czekajcie na więcej,a ja w zamian będę czekać na lajki i komentarze.Paaaaa :D

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz