środa, 30 stycznia 2013

Hej!!!
Porozmawiamy dziś o "Huskym",to nie mały i nie duży,pies na ogół mieszka na Antarktydzie :3
W naszym kraju husky to mało widziany piesek,z powodu tego,że mało go jest do kupieniai są zazwyczaj bardzo drogie :(
Husky wykorzystuje się najczęściej do zaprzęgów,ale husky nadaje się również do wielorodzinnego domu,ponieważ gdy się je tresuję od małego huskyego to można je wyszkolić na dobrych przyjaciół rodziny :3 Tak już nie na temat husky,jak byście chcieli zadawać mi jakieś pytania to zapraszam na link podany obok
( http://ask.fm/MisiaakPL ).
Ja się z wami,żegnam i widzimy się w następnym wpisie o pieskach.Paaaa :3



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz