wtorek, 29 stycznia 2013

Hej!!!!
Dziś porozmawiamy o "Shih tzu",wierzcie mi lub nie,ale shih tzu (wymawia się:szit su) ;)
Shih tzu jest moją 4 ulubioną rasą pieska,shih tzu jest to małej wysokości i szerokości piesek który nada się prawie dla każdego ;)
Shih tzu jest w tych czasach wykorzystywany do siedzenia w domu,pilnowania i do dotrzymania towarzystwa dla starszych osób lub i dla małego dziecka czy dorosłych :P
Lubię shih tzu jak dla mnie ta rasa nadaje się dla każdego nawet dla rodzin z 3 małych dzieci :P
No i to na tyle to był na serio krótki wpis no,ale cóż tak wyszło ;D
To ja się z wami żegnam.Paaaa :3



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz