wtorek, 29 stycznia 2013

Hej!!!!
Dziś porozmawiamy o "Bernardynach",uważam,że bernardyny są przesłodkie :D
Chciałam bym mieć bernardyna w domu,ale nie mogę mam za mały ogródek i mieszkam w bloku,a bernardyny potrzebują dużo miejsca ;)
No to przejdźmy do rzeczy,to tak bernardyny słyną z różnych kolorów włosów i z tego,że mają przy szyjce zawieszone beczki z gorącym winem czy tam piwem,ta beczka jest potrzebna by ogrzać uratowanego człowieka (oczywiście najpierw ten człowiek był zakopany w śniegu) ;D
Bernardyny są nie tylko ratownikami,ale też są czułe i jak się je będzie tresować od małego szczeniaka to nadadzą się do mieszkania z małym dzieckiem :)
Małe bernardyny są słodziutkie,są tam małe i puszyste,że nie można się oderwać od takiego małego pieska :)
Uwielbiam bernardyny dla mnie są one odważne <3<3<3<3
Mam nadzieję,że będziecie pisać komentarze do każdego wpisu o pieskach ;D
Ja was żegnam.Paaaa <3<3 :)



1 komentarz:

  1. Skomentuje tylko tu :P
    Świetne *w* Nie wiem co tu dużo pisać, więc piszę tylko to, że pisz dalej, bo czekam na inne rasy piesków :*
    Pozdrawiam :]

    OdpowiedzUsuń