wtorek, 29 stycznia 2013

Hej!!!!
Dziś rozmowa na temat "Sussex spanieli",są to pieski o średniej długości masy ciała,świetnie nadają się do domów,bloków i mogą być w domu razem z małymi dziećmi,gdy taki sussex spaniel mieszka w mieście to bardzo dobrze znosi takie otoczenie :)
Sussex spaniele pochodzą z Wielkiej Brytani,czyli w dłuższej wersji ich rasa narodziła się w Wielkiej Brytani :D Jeżeli chodzi o spacery to sussex spaniel niema tak zwanego limitu przebywania lub wychodzenia na spacery,czyli nie trzeba z nim długo,ale ja wam radzę przebywać z nim około 5-10min. ;)
Ja tak ogólnie to miałam sussex spaniela,ale trafił mi się nie grzeczny (egzemplarz),gryz dywan,poraził się prądem gdy wlazł pod biurko,pogryzł kable i ogólnie to był okropnie nie grzeczny więc go oddaliśmy dla cioci.
No i to na tyle sussex spanielach,ja się z wami żegnam i widzimy się w następnym wpisie czyli poście.Paaa :3



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz