Hej! :3
Będzie to blog poświęcony pieskom :D Będą tu różne zdjęcia piesków i informacje o nich,ale nie długie :)
Co kilka dni będzie coś nowego i ciekawego :3
Ja sama mam w domu takiego pieska,chyba to normalne pisać takiego bloga skoro kocha się pieski i ma się takiego w domu :)
To teraz mnie trochę poznajcie :D
Nazywam się Dominika,jestem szalona,zabawna i mam poczucie humoru :P Ze zwierząt najbardziej lubię pieski,to chyba jasne :3
Moim ulubionym zajęciem jest rysowanie,pływanie,bieganie i taniec (nowoczesny) :)
W szkole mam 4 ulubione przedmioty 1.j.polski,2.wf,3.technika i 4.plastyka,ale najbardziej lubianym przedmiotem jest plastyka :D
Uwielbiam ludzi z poczuciem humoru,jedną z takich osób jest Kasia moja najlepsza przyjaciółka znamy się od dziecka,ale odkąd się wyprowadziłam z jej miasta spotykamy się coraz mniej :(
No i to na tyle,mam nadzieję,że mnie poznaliście bliżej,czekajcie na informacje,zdjęcia i wpisy na temat piesków.PA LUDZIE I CZEKAJCIE NA WIĘCEJ ;3

Super :* Z niecierpliwością czekam na więcej ;]
OdpowiedzUsuńAha, wyłącz weryfikację i mam pytanko,
czy w następnej notce będziesz mogła opisać jakieś małe pieski, np. malatńczyki lub yorki? Z góry dzięki :*
Pozdrawiam i czekam na więcej :]
Czytasz mi w myślach,właśnie miałam napisać o yorkach :D
Usuń