poniedziałek, 28 stycznia 2013

Hej!!!!
Ponownie się widzimy :D
Dziś tematem będą yorki,czyli małe,słodkie psiaki,nie dość,że są słodkie i małe to nadają się dla każdego,szczególnie gdy w domu są małe dzieci,yorki są w tedy spokojniejsze bo wiedzą,że w domu może być w tedy wielki,wielki krzyk!! :/
Tak ogólnie to ja właśnie mam w domu takiego małego yorka i malutkie dziecko :)
Yorki w dawnych czasach yorki były bardzo pożyteczne,dzięki temu,że były małe mogły się zmieścić do wąskiej ciasnej dziury by pomóc właścicielowi w pozbyciu się wszelkich szkodników.
W tych czasach yorki są noszone w torebkach lub wykorzystywane są do przeróżnych filmów lub seriali tak jak Sharpay Evans w "High School Musical".
Dziś to na tyle widzimy się w następnym wpisie o pieskach.Paaa!!! :D



1 komentarz:

  1. Ale super *w* Może ja rozważę kupno yorka :P Dzięki za wykorzystanie tego tematu :)
    Pozdrawiam i czekam na więcej ;]

    OdpowiedzUsuń